Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forumas šunų augintojams ir mylėtojams
 
rodiklisPagrindinisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Forumas šunų mylėtojams ir augintojams - nedelsk ir prisijunk prie mūsų!

 

 Basethaundas

Go down 
+4
Gabrielė
Ieva&V
Gabija
Skorpionė
8 posters
AutoriusPranešimas
Skorpionė
Administratorius
Administratorius
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 527
Join date : 2010-04-16
Miestas : Plungė

Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Basethaundas   Basethaundas EmptyPir. 04 26, 2010 5:51 pm

Veislės istorija

Tai pakankamai sena veislė. Ją aprašė ir Šekspyras. Tyrinėjimai parodė jog veislė buvo pristatyta 1863 metais Paryžiuje vykusioje šunų parodoje. Anglijoje basetus veisė dėl dviejų skirtingų dalykų, vieni dėl medžioklės, kiti dėl šeimos kompanionų. Basetai puikūs lapių ir kitų gyvūnų medžiotojai. Medžioti gali po vieną ir grupėse. Turi puikią uoslę, tačiau yra ganėtinai lėti.


Charakteristika

Galva didelė, proporcinga, kaukolė su kupolu. Ausys aksominės, labai ilgos. Dantys dideli. Akys rudos, liūdnos. Krūtinė ilga ir iškili. Kailis kietas, trumpas ir blizgus. Įvairių spalvų, bet dažniausiai baltas su rusvais ar smėlio spalvos atspalviais. Kojos trumpos. Kūnas ilgas. Oda laisva, elastinga.

Temperamentas

Mielas, prieraišus, atsidavęs, taikus, paklusnus. Prisitaiko prie šeimos gyvenimo būdo. Visada draugiškas, tiek šeimininkui, tiek vaikams. Mėgsta daryti įvairius triukus dėl skanėstų. Lojimas gilus ir muzikalus. Savarankiški, nepriklausomi. Nekanda. Užsispyrę ir atkaklūs.


Priežiūra

Gali gyventi bute. Labai neaktyvūs namuose, tačiau lauke gali lakstyti valandas. Reikėtų suteikti jam tokias progas. Norint, kad basetas būtų sveikas jam reikalingas tinkamas apkrovimas, ilgi kasdieniai pasivaikščiojimai. Trumpas, prigludęs kailis lengvai prižiūrimas. Reguliariai šukuokit, maudykit tik esant būtinybei. Kiekvieną savaitę pavalykit po ausim ir pačias ausis, patrumpinkit nagus. Pastoviai šeriasi.


Sveikata

Svarbu neperšerti, nes jie linkę tukti, o papildomas svoris labai apkrauna jo trumpas kojas. Patartina maitinti du tris kartus per dieną mažomis porcijomis vietoj vienos didelės.


www.bone.lt

Basethaundas Basset_hound_2
Atgal į viršų Go down
Gabija
Narys
Narys



Pranešimų skaičius : 186
Join date : 2010-04-25

Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Basethaundas   Basethaundas EmptyPir. 04 26, 2010 6:25 pm

Auginu basethaundą Bruną. Jis paneigia visų nuomonę apie basetus :D Prie svetimų žmonių yra flegma, nelabai kuo domisi. Bet namuose nešioja kamuoliukus, bėgioja po kambarius, visur eina kartu (sunkiai pakelia vienatvę). Pakenčia visus tampymus, pakantus mažiems vaikams, tik kartais kiek grubokas. Sportuoja Agility - kad ne vien išvaizda žmones stebintų :D Labai draugiškas, neagresyvus. Be reikalo neloja.
Man gal kiek per lėtas ir sunkokai dresuojamas, bet vistiek tai mano šuo ir labai jį myliu :) Tikriausiai niekad nebūčiau auginusi baseto, bet jie - tėčio mylimiausia veislė, o kaip tik pasitaikė puiki proga gaut gerą šunį. Tai jau trečiasis mūsų basetas, bet pirmasis tikras veislės atstovas :)
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratorius
Administratorius
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 527
Join date : 2010-04-16
Miestas : Plungė

Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Basethaundas   Basethaundas EmptyPir. 04 26, 2010 7:45 pm

Na, nuomonės kaip ir neturiu. Gražūs, teko vieną pažinti. Toks ramus, mieguistas pasirodė. Man patiko. mhm
Atgal į viršų Go down
Ieva&V
Narys
Narys
Ieva&V


Pranešimų skaičius : 136
Join date : 2010-04-28

Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Basethaundas   Basethaundas EmptyTr. 05 12, 2010 3:39 pm

Mieli, man jų kojos, kaip stovi apdrimba ta oda, labai mielos. bebebe Ypač man nuostabus Gabijos Brunas. wub
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
Narys
Narys
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2010-05-10
Age : 26
Miestas : Kaunas

Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Basethaundas   Basethaundas EmptyTr. 05 12, 2010 4:00 pm

Laabai, gražūs ir mieli. mhm
Atgal į viršų Go down
Gabija
Narys
Narys



Pranešimų skaičius : 186
Join date : 2010-04-25

Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Basethaundas   Basethaundas EmptyTr. 05 12, 2010 4:12 pm

Ieva&V rašo:
Mieli, man jų kojos, kaip stovi apdrimba ta oda, labai mielos. bebebe Ypač man nuostabus Gabijos Brunas. wub
Oo, ačiū blush
Maniškio kojos netgi daugiau apkritusios odos turi, nei kitų basetų juokas
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratorius
Administratorius
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 527
Join date : 2010-04-16
Miestas : Plungė

Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Basethaundas   Basethaundas EmptyTr. 05 12, 2010 4:34 pm

Ir Bruno vardas koks. wub O šalia manęs parodoj buvo vienas gražuolis, stovėjau ir džiaugiausi. loool
Atgal į viršų Go down
Laura*
Ištikimas narys
Ištikimas narys
Laura*


Pranešimų skaičius : 233
Join date : 2010-04-25
Age : 26
Miestas : Šiauliai

Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Basethaundas   Basethaundas EmptyTr. 05 12, 2010 8:53 pm

Patinka labai, bet nuotraukoj čia nelabai atrodo. juokas
Atgal į viršų Go down
http://laurapifa.webs.com/
Gabija
Narys
Narys



Pranešimų skaičius : 186
Join date : 2010-04-25

Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Basethaundas   Basethaundas EmptyTr. 05 12, 2010 9:24 pm

Basetų įvairių yra, tie patys basset hound būna dviejų tipų - smulkesni ir stambesni. Maniškis prie tų stambesnių, o dar ir patinas ;) Šis nuotraukoj man taip pat nelabai, Brunas gražiau atrodo :D
Atgal į viršų Go down
Raselė.
Narys
Narys
Raselė.


Pranešimų skaičius : 166
Join date : 2010-04-25
Age : 28
Miestas : Palanga

Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Basethaundas   Basethaundas EmptyKv. 05 13, 2010 12:34 pm

Nu man tai jie tiek išvaizda, tiek būdu labai patinka ahh
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Basethaundas   Basethaundas EmptyPen. 07 02, 2010 7:10 pm

Labai faini rock juokas
Atgal į viršų Go down
ursule753
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-09-09
Age : 25
Miestas : Vilnius

Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Basethaundas   Basethaundas EmptyKv. 09 09, 2010 1:04 pm

Namuose auginu 3 basset hound veislės šunis :)
Atgal į viršų Go down
http://www.hendling.webs.com
Lucky2015
Naujokas
Naujokas



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2015-03-15

Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Basethaundas   Basethaundas EmptySk. 03 15, 2015 10:57 pm

auginu bsset hound tai pat namie labai jau myli zmones nepraeisiu nei pro viena zmogu kol jo nepglostys :) myli begalo vaikus ir nera labai judrus. bet labai grubus nepatinka kaip trugdo miegoti:) labai mieli faini :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Basethaundas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Basethaundas   Basethaundas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Basethaundas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šunų veislės :: 6 FCI grupė-
Pereiti į: