Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forumas šunų augintojams ir mylėtojams
 
rodiklisPagrindinisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Forumas šunų mylėtojams ir augintojams - nedelsk ir prisijunk prie mūsų!

 

 Čarlis

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Raselė.
Narys
Narys
Raselė.


Pranešimų skaičius : 166
Join date : 2010-04-25
Age : 28
Miestas : Palanga

Čarlis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čarlis   Čarlis - Page 2 EmptyPen. 07 02, 2010 2:48 pm

Taigi čia jokios antipatijos (bent jau iš mano pusės) nėra. Šuo užaugo didelis, stiprus, matyt nuo jaunystės su juo nebuvo dirbta, tad nemanau, kad pati mergaitė ką nors galės su nesuvaldomu šuniu padaryt hmm Gi ji nekalta, kad tėvai nesidomėjo, nesistengė šuns dresuoti, tą aš pati puikiai suprantu ir visai dėl to jos nesmerkiu ar pan. Tiesiog pati turiu atvejį, kai šuo nuo jaunystės buvo išaugintas belekaip, išaugo monstras, o dabar su juo net suaugusi moteris nesusitvarko. Taigi negalėčiau daug vilčių teikti ir Karinai. Svarbiausia tegul pabando pakeisti šuns mitybą.


Paskutinį kartą redagavo Raselė., Pen. 07 02, 2010 2:50 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Skorpionė
Administratorius
Administratorius
Skorpionė


Pranešimų skaičius : 527
Join date : 2010-04-16
Miestas : Plungė

Čarlis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čarlis   Čarlis - Page 2 EmptyPen. 07 02, 2010 2:49 pm

Justė.T rašo:
Nenoriu pyktis, kiekviena turi savo nuomonę. mirkt Bet nereiktų užsipulti mergaitės, dėl to ką padarė jos tėvai. rolleyes
Šaukštai po pietų? ;o Tai jau viskas.? Šuo pasmerktas, nebeįmanoma nei jam masto pakeisti, nei juo daugiau užsiimti? hmm
Truputį nesuprantu jūsų tokios antipatijos Karinai...
Nėra čia jokia antipatija, tiesiog man įdomu, kodėl ji negali paleist jo palakstyt, nu niekas nesako, jog imk ir keisk ėdalą, juolab kai jai 12 metų, bet prižiūrėti tikrai gali. sypt Niekas nemoralizuoja, su ja pati bendrauju, tiesiog apie šunį aš kalbu. blush
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Čarlis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čarlis   Čarlis - Page 2 EmptyPen. 07 02, 2010 2:51 pm

Juk jei jis būtų mažesnis ir ne toks nesuvaldomas, aš pati jį kiekvieną dieną vedžiočiau, gal būtų įmanoma kažko jį išmokinti.. Jei tada, kai jis buvo mažas, man būtų dešimt metų, aš stengčiaus jį dresiruoti, ir jis būtų puikus šuo. Bet to nebuvo..
Negalime duoti jam palakstyti, nes jis laksto pas kaimynus ir tie kaimynai ateina ir klausia -Tai jūsų šuo?....\


Paskutinį kartą redagavo Karina, Pen. 07 02, 2010 2:53 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Justė.T
Narys
Narys
Justė.T


Pranešimų skaičius : 104
Join date : 2010-05-01
Age : 29

Čarlis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čarlis   Čarlis - Page 2 EmptyPen. 07 02, 2010 2:52 pm

Persiprašau, gal man tik taip pasirodė. sypt
Labai tikiuosi, kad pavyks jai su šuniu susitvarkyti, ir gal net vieną dieną jis bus paleistas pabėgiot. mirkt Nes žinau kokie pikti ir nelaimingi yra lenciuginiai šunys. verysad
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Čarlis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čarlis   Čarlis - Page 2 EmptySk. 09 19, 2010 9:19 am

ČARLIS NĖRA NEI LENCIUGINIS, NEI PIKTAS, NEI NELAIMINGAS. (didžiosiom raidėm neišreiškiu rėkimo)
Ai, nepradėsiu jum vėl aiškint ir pnš., nes ne maži esat, turėtumėt suprast.. mirkt

Norėjau fotkių įkelt, bet nerandu, ištryniau turbūt.. doh
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Čarlis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čarlis   Čarlis - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Čarlis
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Neaktyvių temų archyvas-
Pereiti į: